• Bizi Arayın
  • 0(532) 069 66 27
  • E-Mail
  • info@terasahsap.com

Teras Ahşap

Yönümüz belli yaşanılabilir bir dünya. Sadece bugünü değil çok daha ilerisini düşünüyoruz. Doğal kaynakları daha verimli kullanarak sürdürülebilir başarı için sürekli çevremizi koruyoruz

Yaşamın Tüm Renklerini Güçlü Tasarım ve Çizgimizi Sizler için Birleştirip Sevgi-Saygı-Sabırla Ahşabı Sanata Dönüştürdük ...!

Misyonumuz

1994 yılında üretime küçük bir imalathane olarak başlayan serüvenimizde gelişen teknolojisi ile ahşap ürünler üreten firmamız sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri hızlı olarak iyileştirmek, yenilemek, müşterilerimizin gereksinimlerini zaman, fiyat ve kalite yönünden en uygun koşullarda karşılayarak verimliliğimizi üst düzeye çıkarmak, taahhütlerimizi zamanında yerine getirmek, güvenilir bir firma olarak çalışanlarımızla müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Bizim sermayemiz bilgi birikimimiz ve deneyimlerimizdir. Teknik kaynaklarımız ve yüksek motivasyonlu çalışanlarımızdır. Bizim öncelikli amacımız karşılıklı kazanç olan uzun süreli iş ilişkileri kurmak ve çevre ile uyumlu üretim için çalışmalar yapmaktır. Gaziantep’teki işletmemiz 2,500 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup ahşap işleme makinaları ile estetik ve kalite kaygısına son veren projelere çözüm üreten ve yenilikler getiren çalışanlarımız ile her yönde hizmet kalitemizi en üst seviyeye getirmeye siz saygı değer müşterilerimizin sayesinde devam etmektedir.

Vizyonumuz

Sevgi, saygı ve sabırla çalışıp müşterilerimizin güveni ve tercihi ile 20 yıllık firmamızı gelişen teknolojimizle sektörde kalite ve güvenilirlikle Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ve Gaziantep’te ahşap denilince öncelikli akla gelen lider ve örnek firması olmaktır.

Kalite Politakmız

Kendimizi, firmamızı ve teknolojimizi sürekli yenileyip geliştirmek öncelikli hedefimizdir. Müşterilerimize en uygun fiyat en üstün kalite isteğe ve mevzuata uygun olarak güvenilir ürünler sunmak. Tüm hizmetlerimiz de müşterilerimize şeffaf, güler yüzlü ve saygılı olup, müşteri sadakatini sağlamak. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza sevgi, saygı ve sabırla kaliteyi yaşatıp, sektörün değişmez ve öncü lideri olmak. Hedeflerimizin değerini ve önemini tüm çalışanlarımıza anlatarak, onlarında katkı ve katılımlarıyla, sürekli gözden geçirilmesi ve iyileştirilmesi kalite politikamızı oluşturmaktadır.